Zazielenianie dachów polskich miast.

,


Wspieramy konferencję "Zazielenianie dachów polskich miast"

31.03.2023 Wrocław


Zazielenianie dachów polskich miast. - zielone dachy sedum

Zapraszamy do udziału w konferencji "Zazielenianie dachów polskich miast". Konferencja odbędzie się 31.03.2023 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Aula Jana Pawła II (budynek C3).

Gościem specjalnym konferencji będzie Luigi Petito z sekcji europejskiej Światowej Sieci Zielonej Infrastruktury (WGIN), który jest odpowiedzialny za kontakty WGIN z Komisją Europejską. Uczestnicy konferencji będą mogli poznać informacje na temat planowanych na szczeblu europejskim form wsparcia rozwoju dachów zielonych i zielonej infrastruktury. Tego typu działania z pewnością będą miały wpływ na koniunkturę w branży dachów zielonych i roślinnych ścian w ciągu najbliższych lat na terenie Polski. Wystąpienie będzie tłumaczone na język polski.

W ramach konferencji zaplanowany jest także panel dyskusyjny o stanie obecnym i przyszłości zazieleniania budynków w Polsce okiem pracownika Urzędu Miasta, architekta, prezesa spółdzielni mieszkaniowej i publicysty.22-03-2023

Warsaw Home Green Days 23 - 25 Marca 202

Warsaw Home Green Days 23 - 25 Marca 202

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu


23 - 25 Marca 2023

Kolory jesieni na zielonym dachu

Kolory jesieni na zielonym dachu

Zaprośmy jesień na zielony dach. Przebarwiające się pędy rozchodnika album w odmianie Coral Carpet utworzą gęsty, niski dywan w ciepłych kolorach jesieni.


Zielone dachy - porady blog © Sadzonki Sedum