Ta strona korzysta z plików cookies. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia przeglądarki.

Gwarancja wysokiej jakości

Sadzonki Sedum Piotr Tarasiński
ul. Promyka 100A
05-800 Pruszków
tel. 514 26 50 51

Szkółka bylin Sadzonki Sedum - producent rozchodników. Detaliczna i hurtowa sprzedaż roślin na zielone dachy (zazielenianie ekstensywne, dachy sedum), tereny zielone, ogrody skalne, ogrody żwirowe i ogrody naturalistyczne. Rozchodniki (Sedum) pochodzące z naszej szkółki, to rośliny ozdobne o najwyższej jakości, w pełni odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Rozchodniki oferujemy w multipaletach. Jedna paleta rozsadowa to 192 sadzonki Sedum.

sadzonki Sedum - katalog sadzonki sedum - sprzedaż sadzonki Sedum
Własny matecznik

Własny matecznik

Dobre podłoże

Dobre podłoże

Sadzimy ręcznie

Sadzimy ręcznie

Hartujemy sadzonki

Hartujemy sadzonki

Multipalety bez chwastów

Multipalety bez chwastów

Gwarancja wysokiej jakości

Dowiedź się jak produkowane są nasze sadzonki Sedum


Własny matecznik

Sadzonki produkowane są na miejscu z własnego, utrzymywanego w stałej zdrowotności matecznika. Prowadzenie inspekcji roślin, regularne zabiegi pielęgnacyjne oraz zabiegi ograniczające możliwość rozwoju czynników chorobotwórczych, gwarantują stały dostęp do sprawdzonego i zdrowego materiału wyjściowego o dużej zdolności do szybkiego rozwoju.


Podłoże

Stosowane jest wysokiej jakości podłoże torfowe. Jest to substrat z optymalnie zbilansowaną pojemnością wodną i powietrzną. Zapewnia zdrowy i naturalny rozwój roślin.


Sadzenie

Rozchodniki sadzone są ręcznie. Zapewnia to możliwość dodatkowej selekcji wielkości pędów dla równego wzrostu wszystkich roślin w multipalecie oraz dokonanie wyboru pędów najsilniejszych, bez uszkodzeń mechanicznych i zawiązków kwiatowych. Umożliwia większą dbałość o dokładność i prawidłowe obsadzenie palet rozsadowych.


Hartowanie

Zabieg hartowania przeprowadzany jest po procesie ukorzenienia sadzonek. Celem aklimatyzacji jest przystosowanie sadzonek do niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak obfite deszcze, ostre słońce, silny wiatr oraz zmienna temperatura. Aklimatyzacja wydatnie wpływa na zachowanie dobrej kondycji w początkowym okresie wegetacji roślin w środowisku docelowym.


Bez chwastów

Oferowane do sprzedaży sadzonki w paletach rozsadowych są wolne od chwastów.


Gwarancja wysokiej jakości STRONA GŁÓWNA O SEDUM OFERTA ZIELONE DACHY WARUNKI SPRZEDAŻY GWARANCJA JAKOŚCI KONTAKT

Sadzonki Sedum - szkółka bylin Sedum na tereny zielone, ogrody skalne, ogrody żwirowe i ogrody naturalistyczne, zielone dachy (zazielenianie ekstensywne, dachy sedum). Sedum-Pflanzen

projektowanie stron www