Ta strona korzysta z plików cookies. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia przeglądarki.

Warunki sprzedaży

Sadzonki Sedum Piotr Tarasiński
ul. Promyka 100A
05-800 Pruszków
tel. 514 26 50 51

Szkółka bylin Sadzonki Sedum - producent rozchodników. Detaliczna i hurtowa sprzedaż roślin na zielone dachy (zazielenianie ekstensywne, dachy sedum), tereny zielone, ogrody skalne, ogrody żwirowe i ogrody naturalistyczne. Rozchodniki (Sedum) pochodzące z naszej szkółki, to rośliny ozdobne o najwyższej jakości, w pełni odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Rozchodniki oferujemy w multipaletach. Jedna paleta rozsadowa to 192 sadzonki Sedum.

sadzonki Sedum - katalog sadzonki sedum - sprzedaż sadzonki Sedum

Warunki sprzedaży

Składanie zamówień

Zamówienia przyjmujemy w dogodnej dla Państwa formie: osobiście, telefonicznie, e-mailem lub za pomocą formularza zamówień.


Płatność

Płatności mogą Państwo dokonać gotówką przy odbiorze sadzonek lub przelewem.


Ceny, Rabaty

Ze względu na specyfikę produkcji ogrodniczej, dostępność niektórych sadzonek w trakcie sezonu jest zróżnicowana. Zachęcam Państwa do kontaktu w celu uzyskania informacji o dostępnych ilościach poszczególnych odmian oraz o aktualnym cenniku.


Przewidywane są upusty i ceny promocyjne na wybrane odmiany Sedum.


Faktury

Wystawiamy faktury VAT.


Transport

W zależności od Państwa potrzeb i wymagań proponujemy następujące formy odbioru roślin:

  • odbiór własnym transportem
  • wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • dostawy realizowane przez Sadzonki Sedum (zapewniamy dostawy transportem własnym lub wynajętym bezpośrednio pod wskazany adres)

Do transportu palety rozsadowe pakowane są w skrzynki kartonowe.


Warunki sprzedaży STRONA GŁÓWNA O SEDUM OFERTA ZIELONE DACHY WARUNKI SPRZEDAŻY GWARANCJA JAKOŚCI KONTAKT

Sadzonki Sedum - szkółka bylin Sedum na tereny zielone, ogrody skalne, ogrody żwirowe i ogrody naturalistyczne, zielone dachy (zazielenianie ekstensywne, dachy sedum). Sedum-Pflanzen

projektowanie stron www